Zobacz więcej

CEREC EN

cerecCEREC – bez wycisku, na jednej wizycie.

Czym jest system CEREC? Innowacyjną metodą, która pozwala na niezwykle precyzyjne wykonanie koron, mostów i licówek. Polega na wykorzystaniu zaawansowanej technologii cyfrowej, która daje możliwość stworzenia pracy protetycznej takiej właśnie jak most czy licówka bez konieczności pobierania wycisku od pacjenta. Jakie jeszcze zalety posiada system CEREC?

 

 

  • Jest bezpieczny. Ze względu na ilość przeprowadzonych nad tą technologią badań można mieć gwarancję, że wykonane przy jej użyciu prace będą najwyższej jakości. Ponadto porcelana, której używa się w procesie frezowania licówki czy mostu jest bezpieczna dla alergików.
  • Wygoda. Dzięki technologii CEREC można odbudować brakujący element w czasie jednej wizyty. Tradycyjne metody wykonywania uzupełnień wymagają dużej cierpliwości, ponieważ okres oczekiwania i dopasowywania pracy może trwać od kilku dni nawet do dwóch tygodni. System CEREC pozwala na realizację całego procesu w 2-3 godziny.
  • Trwałość. Porcelana, która używana jest do tworzenia mostów, licówek czy koron w systemie CEREC jest materiałem najwyższej jakości, dzięki czemu daje gwarancję satysfakcji pacjenta.
  • Naturalny efekt. Istnieje bardzo szeroka gama barw i odcieni materiałów, z których wykonuje się mosty czy licówki metodą CEREC. Dzięki temu pacjent w porozumieniu z lekarzem może wybrać kolor porcelany idealnie dopasowany do jego naturalnego koloru zębów.

Wszyscy lekarze Kliniki BJB wykonują prace w systemie CEREC.

Do you have any questions? We'd love to answer them

Facebook