Zobacz więcej

Cerec 3D-licówki, korony zębowe w jeden dzień

cerecCEREC – bez wycisku, na jednej wizycie.

Czym jest system CEREC? Innowacyjną metodą, która pozwala na niezwykle precyzyjne wykonanie koron, mostów i licówek. Polega na wykorzystaniu zaawansowanej technologii cyfrowej 3D, która daje możliwość stworzenia pracy protetycznej takiej właśnie jak most czy licówka bez konieczności pobierania wycisku od pacjenta. Jakie jeszcze zalety posiada system CEREC?

  • Jest bezpieczny. Ze względu na ilość przeprowadzonych nad tą technologią badań można mieć gwarancję, że wykonane przy jej użyciu prace będą najwyższej jakości. Ponadto porcelana, której używa się w procesie frezowania licówki czy mostu jest bezpieczna dla alergików.
  • Wygoda. Dzięki technologii CEREC można odbudować brakujący element w czasie jednej wizyty. Tradycyjne metody wykonywania uzupełnień wymagają dużej cierpliwości, ponieważ okres oczekiwania i dopasowywania pracy może trwać od kilku dni nawet do dwóch tygodni. System CEREC pozwala na realizację całego procesu w 2-3 godziny.
  • Trwałość. Porcelana, która używana jest do tworzenia mostów, licówek czy koron w systemie CEREC jest materiałem najwyższej jakości, dzięki czemu daje gwarancję satysfakcji pacjenta.
  • Naturalny efekt. Istnieje bardzo szeroka gama barw i odcieni materiałów, z których wykonuje się mosty czy licówki metodą CEREC. Dzięki temu pacjent w porozumieniu z lekarzem może wybrać kolor porcelany idealnie dopasowany do jego naturalnego koloru zębów.
  • Wszyscy lekarze Kliniki BJB wykonują prace w systemie CEREC.

Masz pytanie? Z przyjemnością na nie odpowiemy

W skład systemu Cerec wchodzą:

Przykłady prac wykonanych systemem Cerec w naszej Klinice:

BEZPŁATNA INFOLINIA DLA PACJENTÓW 800 101 208

Facebook